منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

یادداشت دکتر خلج طهرانی به مناسبت روز خبرنگار

تعداد بازدید: 207
Print This Post

مجاهدان گران‌سنگ و ارجمند عرصه قلم و اطلاع رسانی، تقارن روز خبرنگار با ماه محرم و عاشورای حسینی بار دیگر رسالت زینبی شما عالی‌قدران در روشنگری و تبیین ارزش‌های راستین را برجسته کرد.

نوشته‌های شما طلوع حقیقت و بیان دغدغه‌های افرادی است که خود تریبونی برای بیان در فضای رسمی ندارند و فریادشان بی‌صداست. جلوگیری از نابرابری‌های اجتماعی، ایجاد شفافیت در تمام عرصه‌ها، گسترش عدالت و ترویج ارزش‌ها تنها گوشه‌ای از خدمات شما خبرنگاران کوشا و بصیر به جامعه است و بی‌شک اگر همراهی و یاری شما نبود، امروز اقتدار و استقلال ایران اسلامی نیز چندان عینیت نداشت.

 نشر متعهدانه و  صادقانه رویدادهای زمان، کم از جهاد فی سبیل الله نیست. تلاش‌هایتان را پاس می‌داریم و از این که همواره در حوزه ترویج فرهنگ کار و تولید، تلاش کرده‌اید، سپاسگزاریم چرا که بی شک بدون وجود آیینه‌‌ی تمام نمای رسانه تمام امور ابتر می‌ماند.

 ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام صارمی، از درگاه ایزد منان موفقیت روزافزون شما و خانواده محترم‌تان را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آماده سازی زمینه خدمت صادقانه در سنگر تولید خواستارم.

قلمتان نویسا و هرروزتان سرشار از موفقیت.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=11023

پیام بگذارید