منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

پیام تبریک مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به مناسبت روز خبرنگار

تعداد بازدید: 92
Print This Post

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، «کامران داستانی» در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«پیش‌قراولان عرصه‌ی آگاهی‌بخشی و حاملان واقعیت‌های اجتماعی!

 

شجاعت، رسالت، نظرگاه دقیق و بیان نکته‌سنج‌تان را پاس می‌داریم بی‌شک تک‌تک واژه های‌تان که در خدمت بیان حق و حقیقت‌ قرار دارند، واژه‌هایی قدسی اند و قلم زدن‌ شما قدم زدن  در راه  حق‌طلبی‌ست و کاملا مبرهن است که هیچ جامعه‌ای بدون ارج نهادن به اصحاب رسانه و ایجاد زمینه مساعد برای انتشار آزادانه اخبار و دسترسی آسان شهروندان به اطلاعات موثق پیشرفتی متوازن حاصل نخواهد کرد.

از این که علی‌رغم تمام موانع و کمبودها و بدون کمترین چشم‌داشت در سالی که گذشت خدمتگزاران خود را همراهی کردید و ضمن انعکاس دستاوردها ما را از نصایح و انتقادات خود نیز بی‌نصیب نساختید، سپاسگزاریم چرا که اگر همراهی و یاری شما نبود، امروز اقتدار و استقلال ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف عینیت چندانی نداشت.

سختی‌های حرفه‌‌ای‌تان را درک می‌کنیم و خوب می‌دانیم که چگونه با جوهر وجودتان مشق حق‌جویی می‌کنید. امیدواریم هیچ گاه در این راه از اراده و قدرت قلم‌تان کاسته نشود.

بار دیگر به نوبه‌ی خود فرا رسیدن 17 مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را خدمت شما تبریک عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال بهروزی را برای حضرتعالی و خانواده محترم آرزومندم.

 

روزگارتان فرخنده!

 

کامران داستانی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=12614

پیام بگذارید