منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

پیام تبریک خلج طهرانی به مناسبت روز خبرنگار

تعداد بازدید: 84
Print This Post

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس در پیامی به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار، ضمن تبریک این روز به تمامی خبرنگاران کشور، از سخت کوشی، آگاهی رسانی و صداقت در رساندن اطلاعات و اخبار صحیح قدردانی کرد. متن این پیام به شرح ذیل می باشد.

هفدهم مردادماه به عنوان “روز خبرنگار”؛ یادبودی برای اصحاب فداکار و شجاع عرصه آگاهی و آگاهی بخشی در این مرز و بوم اسلامی و انقلابی است و این عزیزان در تمام برهه‌های حساس چهار دهۀ اخیر از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گرفته تا دفاع مقدس، دستاوردهای کم نظیر هسته ای و عزت و اقتدار ایران اسلامی در تمام عرصه ها از جمله بر پهنۀ خشکی و دریا را با همتی خستگی‌ناپذیر تحت پوشش خبری خود قرار دادند و با آگاهی بخشی، ملت عزیز ایران را نسبت به داشته‌ها و توفیقات خود هر چه امیدوارتر ساخته‌اند.

بی تردید خبرنگاری جهاد برای پاسداشت حقیقت و ارتقاء سطح آگاهی افراد به منظور رسیدن به رشد فکری در راستای روشنگری است این مهم از ضروریات غیر قابل انکارِ مسؤولیت اجتماعی خبرنگاران است و در این مسیر، شجاعت و جسارت آنان که قلم به دست می گیرند نیازمند قدر دانی است
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره خبرنگار شهید “محمود صارمی” و دیگر شهیدان والامقام عرصه اندیشه و قلم، روز خبرنگار را تبریک عرض نموده و مراتب سپاس خود را از همکاری های صمیمانه اصحاب رسانه ها با منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس اعلام می دارم. از خداوند منان توفیق روزافزون را برای تمام خبرنگاران در عرصه حساس رسانه ای کشورمان آرزومندم.
حسن خلج طهرانی

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=7729

پیام بگذارید