منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

مراسم سوگواری رئیس جمهور و هیأت همراه در نمازخانه سایت جنوبی منطقه ویژه برگزار شد

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • اخبار
  • مراسم سوگواری رئیس جمهور و هیأت همراه در نمازخانه سایت جنوبی منطقه ویژه برگزار شد
مراسم عزاداری
تعداد بازدید: 0
Print This Post

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس،به مناسبت شهادت خادم الرضا ریس جمهور انقلابی و هیأت همراه، مراسم سوگواری با حضور کارکنان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران،منطقه ویژه در نمازخانه سایت جنوبی شرکت برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین عالی فرجام در سخنانی به تبیین شخصیت والا و خدمات ارزشمند رئیس جمهور به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران پرداختند.

وی همچنین با اشاره به جایگاه رفیع شهادت در اسلام، گفتند: شهادت، بالاترین مقام و منزلت نزد خداوند متعال است و شهیدان، الگوهای ایثار و فداکاری برای همه ما هستند.

عالی فرجام عنوان کرد این مراسم، تجلیلی از عشق و ارادت مردم ایران به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهیدان والامقام این مرز و بوم بود.

در ادامه این مراسم مهندس پیرحسینلو مدیرعامل منطقه ویژه در مراسم سوگواری رئیس جمهور و هیأت همراه گفت: رئیس جمهور یاران صدیق و مخلصی برای نظام و مردم بودند و شهادت این عزیزان ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر برای کشور است.

پیرحسینلو با بیان اینکه رئیس جمهور در طول دوران خدمت خود خدمات ارزشمندی به نظام و مردم ایران ارائه کرد، افزود: ایشان همواره مدافع حقوق محرومان و مستضعفان بود و در جهت تحقق عدالت و رفاه مردم تلاش می‌کرد.

وی با اشاره به جایگاه رفیع شهادت در اسلام، خاطرنشان کرد: شهیدان، الگوهای ایثار و فداکاری برای همه ما هستند و ما باید راه آنان را ادامه دهیم.

مدیرعامل منطقه ویژه با بیان اینکه شهادت رئیس جمهور و هیأت همراه، موجب تأثر و اندوه عمیق ملت ایران شد، گفت: ما باید با تبعیت از آرمان‌های این شهیدان والامقام، در راه اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.

مهندس پیرحسینلو در پایان سخنان خود، از حضور پرشور کارکنان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران محترم منطقه ویژه در این مراسم تشکر کرد.

گفتنی است در این مراسم، مداحان اهل‌بیت(ع) با مرثیه‌سرایی و نوحه‌خوانی، یاد و خاطره این شهیدان والامقام را گرامی داشتند.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=13799

پیام بگذارید