منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

در هشتمین اجلاس مشتری‌مداری؛ دریافت تندیس زرین مشتری‌مداری از سوی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

  • صفحه اصلی
  • اخبار
  • اخبار
  • در هشتمین اجلاس مشتری‌مداری؛ دریافت تندیس زرین مشتری‌مداری از سوی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
cup
تعداد بازدید: 14
Print This Post

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس موفق به دریافت تندیس زرین هشتمین اجلاس مشتری‌مداری شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، روز گذشته، نهم خردادماه، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به‌پاس ارائه خدمات باکیفیت و توجه ویژه به امر مشتری‌مداری و برخورد شایسته با سرمایه‌گذاران، تندیس زرین و لوح تقدیر هشتمین اجلاس سراسری مشتری‌مداری را دریافت کرد.

این اجلاس که در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، میزبان مقامات بلندپایه از قوه‌ی مقننه و مجریه بود و در آن شرکت‌های بزرگ و تأثیرگذار کشوری مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در این اجلاس مدعوین دولتی، نمایندگان مجلس و میهمانان ویژه ضمن تبیین اهمیت مشتری‌مداری جهت تقویت اقتصاد کشور و کمک به بهینه‌کردن کیفیت محصولات تولیدی و خدمات، به انتقال تجربیات خود در این زمینه پرداختند.

رونمایی از کتیبه‌ی کنگره تجدید میثاق بخش صنعت، معدن و تجارت با آرمان های رئیس جمهور شهید نیز با حضور امیرحسین قاضی زاده معاون ریاست جمهوری از دیگر برنامه‌های جانبی این مراسم بود.

گفتنی است منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به‌عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور در سال‌های اخیر افزایش چندبرابری جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی را تجربه کرده و این مسئله نشانه مشتری‌مداری ویژه این منطقه عظیم صنعتی است.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=13827

پیام بگذارید