منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

دریافت دو استاندارد جدید در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

تعداد بازدید: 225
Print This Post

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی اقتصادی خلیج فارس از دریافت دو استاندارد ISO500001 و ISO100004 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، «حسن خلج طهرانی» ضمن اعلام خبر دریافت گواهینامه‌ی استاندارد بین‌المللی مدیریت مصرف انرژی موسوم به ISO500001 در این منطقه عظیم اقتصادی، گفت: این استاندارد با هدف توانمندسازی سازمان‌ها برای بهبود عملکرد مدیریت مصرف انرژی ایجاد شده است و اجرای این استاندارد بین‌المللی سبب افزایش بهره‌وری، مدیریت مصرف بهینه انرژی و بهبود شاخص‌های زیست‌محیطی در صنایع خواهد شد.

وی افزود: ممیزی این استاندارد از سوی شرکت گواهی دهنده‌ی بین‌المللی SGS صورت گرفته است و این نشان‌دهنده‌ی بهبود شاخص‌های این حوزه در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس است.

خلج طهرانی دریافت گواهی استاندارد ارتقا رضایت مشتریان موسوم به استاندارد ISO100004 را نیز یکی دیگر از دستاوردهای اخیر این شرکت عنوان کرد و گفت: در راستای ارتقا عملکرد در حوزه مشتری مداری با همکاری تمامی کارکنان و همچنین استقرار تیمی علمی متشکل از دانشگاهیان ضمن اخذ و جاری‌سازی این استاندارد توانستیم گامی روبه‌جلو در راستای افزایش اطمینان خاطر سرمایه‌گذاران و تسهیل سرمایه پذیری منطقه برداریم.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اضافه کرد: اخذ این استاندارد در سازمان این پیام را به مشتریان القا می‌کند که خواسته‌ها و نیازهای ایشان برای سازمان اهمیت دارد و سازمان در برآورده کردن این خواسته‌ها اهتمام خواهد داشت.

گفتنی است منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس پیش‌تر استاندارد ISO10002 را که مرتبط با رسیدگی به شکایات مشتریان است نیز کسب کرده بود.

 

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=11110

پیام بگذارید