منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

توجه به منزلت کارگر، تقویت پایه‌های یک سازمان است

تعداد بازدید: 41
Print This Post

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در حاشیه مراسم هفته‌ی کار و کارگر توجه به منزلت کارگر را تقویت پایه‌های یک سازمان خواند و بیان داشت: بار بخش اعظم تحقق شعار سال بر دوش شما کارگران است.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، محمدرضا پیرحسینلو در آغاز هفته‌ی کار و کارگر با حضور در میان کارگران عملیاتی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس روز کارگر را یادآور تلاش تمام سربازان خط مقدم جبهه سازندگی کشور خواند و گفت: در حوزه اقتصاد و سنگر کار، یکی از حساس‌ترین اهرم‌های رشد و توسعه اقتصادی یعنی تولید در دست کارگران است؛ بنابراین جا دارد از همه تلاش‌های باارزش شما که همواره با بازوان توانمند و فکر خلاق خود، گردش چرخ‌های اقتصادی کشور را تسهیل کرده‌اید، تقدیر و تشکر به عمل آوریم. وی توجه به منزلت کارگر را تقویت پایه‌های یک سازمان خواند و بیان داشت: اعتقاد قلبی من این است که در هر عرصه‌ای که کارگری قدم بگذارد آن جغرافیا مقدس می‌شود؛ زیرا کسب روزی حلال یکی از فضائلی است که دین اسلام تأکید بسیاری بر آن داشته و نزد خدای متعال نیز بسیار شرافتمندانه است.

گفتنی است مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با اهدای گل از کارگران تقدیر به عمل آورد و به‌صورت مستقیم پای درددل آن‌ها نشست.

از دیگر برنامه‌های این روز در بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور، دیدار مدیرعامل با جانبازان و ایثارگران شاغل بود. پیرحسینلو در این دیدار بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های کارکنان تأکید کرد و گفت: بر اساس ظرفیت علمی و عملی افراد، میزان اعتبارات و پتانسیل‌های موجود و منطبق بر عدالت، توزیع موقعیت‌های شغلی و امکانات رفاهی صورت خواهد گرفت و مطمئن هستم شما نیز چنین انتظاری از من به‌عنوان مدیرعامل مجموعه داشته‌اید و خواهید داشت.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=13698

پیام بگذارید