منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

با حضور موثقی نیا و سالاری معاونان وزیر صمت و نفت برگزار شد؛

تعداد بازدید: 77
Print This Post

با حضور موثقی نیا و سالاری معاونان وزیر صمت و نفت برگزار شد؛ مراسم مبادله قرارداد واگذاری ۴۵۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به شرکت پتروپالایشگاه شهید سلیمانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، مراسم مبادله قرارداد واگذاری ۴۵۰ هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به شرکت پتروپالایشگاه شهید سلیمانی، شامگاه شنبه در سالن جلسات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد. در این مراسم که با حضور محمدرضا موثقی نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایمیدرو و جلیل سالاری معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد، طرفین به تفاهم برای مبادله قرارداد ساخت این پتروپالایشگاه دست یافتند.

گفتنی است «توفیق آذرمگین» به عنوان مدیرعامل و «فرحی» به عنوان رئیس هیات مدیره، نمایندگان شرکت پتروپالایشگاه شهید سلیمانی و «عبدالعظیم نجیبی» به عنوان رئیس هیات مدیره و «مسعود پاکزاد» به عنوان عضو هیات مدیره، نمایندگان منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در این قرارداد بودند که با امضای این سند، رسمیت قرارداد را تایید کردند.

شایان ذکر است منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در غرب بندرعباس و در زمینی به مساحت 5 هزار هکتار جانمایی شده است و به چهار سایت جنوبی، میانی، شمالی و توسعه تقسیم می‌شود که شرکت‌های سرمایه‌گذار در حال اجرا یا بهره‌برداری طرح‌های موردنظر هستند.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=13181

پیام بگذارید