منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

ایمیدرو، 16هزار میلیارد ریال صرف توسعه زیربناهای مناطق معدنی کرد

تعداد بازدید: 7
Print This Post

کارنامه یازده ماهه طرح ایجاد زیربناهای معادن                                                     

طرح ایجاد زیربناهای لازم در مناطق معدنی از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه بیش از 16هزار میلیارد ریال برای ایجاد، تکمیل و توسعه زیرساخت های معدن و صنایع معدنی کشور هزینه صرف کرده است.            

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، این طرح زیرمجموعه ایمیدرو برای اجرای طرح های مختلف زیربنایی مناطق معدنی و صنایع معدنی طی یازده ماه 1402 افزون بر 16هزار و 285 میلیارد ریال هزینه کرده که 14هزار میلیارد ریال آن از محل منابع داخلی این سازمان بوده است. مابقی هزینه های صرف شده از منابع عمومی و حقوق دولتی معادن تامین شده است.

این طرح در حال حاضر 16 پروژه راه سازی در یازده استان کشور در حال اجرا دارد که شامل سمنان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، فارس، یزد، آذربایجان غربی، خراسان شمالی،خراسان رضوی، زنجان و بوشهر است. طول مسیر این پروژه ها به 198.5 کیلومتر می رسد.

طرح ایجاد زیربناهای لازم در مناطق معدنی از سوی دیگر هفت پروژه برق رسانی به طول 148.7 کیلومتر در دست اجرا دارد که مربوط به استان های خراسان جنوبی، لرستان، یزد و کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری است.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=13454

پیام بگذارید