منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارسمنطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

افزایش ظرفیت های زیرساختی منطقه ویژه خلیج فارس؛ اولویت نخست است

تعداد بازدید: 203
Print This Post

عضو هیات عامل و معاون ایمیدرو، افزایش ظرفیت های زیرساختی منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس را اولویت نخست این منطقه دانست. حسام مقدمعلی، این موضوع را در مراسم معارفه سرپرست جدید و تودیع مدیر عامل پیشین منطقه ویژه خلیج فارس اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به نقل از ایمیدرو، مقدمعلی امروز در این مراسم که با حضور حسن خلج طهرانی مدیر عامل پیشین و کامران داستانی سرپرست جدید و اعضای هیات مدیره منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برگزار شد، ابتدا با قدردانی از مجموعه اقدامات دوره مدیریتی حسن خلج طهرانی و دستاوردهای حاصل شده، تاکید کرد: 2500 هکتار از اراضی منطقه در برنامه توسعه قرار دارد و ایمیدرو پیگیر و حامی این برنامه اصلی است.

وی افزود: بررسی طرح های اولویت دار این فاز و تامین منابع مالی از برنامه های پیش روی منطقه ویژه خلیج فارس است.

معاون طرح های توسعه معادن و صنایع معدنی ایمیدرو، در عین حال با اشاره به حضور سرپرست جدید در منطقه، گفت: آقای داستانی، مدیری شناخته شده، پیگیر و توسعه گرا است که قادر است اهداف پیش رو را در یک فضای مشارکتی، محقق سازد.

برطرف کردن موانع؛ با اعتماد به نیروهای متخصص

پیش از وی، حسن خلج طهرانی با برشمردن همکاری مقامات استان، استانداری و نمایندگان استان هرمزگان در برطرف کردن موانع پیش روی توسعه، گفت: فعال سازی پروژه ها، برطرف کردن موانع، توسعه ساخت داخل و … در سایه فضای مشارکتی و اعتماد به نیروهای متخصص بومی شکل گرفته است.

خلج طهرانی تاکید کرد: نگاه مدیران استان هرمزگان؛ اقتصادی، توسعه ای و توجه به اشتغال است که این امر حرکت تعالی بخش منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی را تسهیل کرده است. وی ادامه داد: حمایت های ایمیدرو، نیز سبب شده که ماموریت های پیش روی منطقه به طور مستمر طی شود.

در این نشست کامران داستانی، سرپرست منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس نیز با اشاره به فعالیت های خود در این سازمان از بدو تاسیس، ابتدا از خدمات و دستاوردهای خلج طهرانی تشکر کرد و اظهار داشت: از این پس نیز با همکاری و همیاری تیم مدیریتی، کارشناسی و کارکنان مجموعه منطقه و همچنین نگاه حمایتی استاندار، مدیران استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان، مسیر توسعه ای با قوت طی خواهد شد.

داستانی افزود: اجرای برنامه ها، جذب سرمایه، سرمایه گذاری، پیگری مطالبات، توجه به برندینگ منطقه، فراهم آوردن ملزومات دیجیتالی شدن منطقه و همچنین توجه به نیروی انسانی متخصص و جانشین پروری را در یک فضای مشارکتی و تعاملی پیگیری خواهیم کرد.

در پایان این نشست، حسام مقدمعلی عضو هیات عامل و معاون ایمیدرو، با اهدای لوحی از خدمات و دستاوردهای حسن خلج طهرانی تقدیر به عمل آورد.

لینک کوتاه خبر : https://pgsez.ir/?p=11372

پیام بگذارید