شرکت مادکوش
شرکت مادکوش از زیر مجموعه های گروه گسترش سرمایه گذاری بین المللی ارزش، بعنوان یک شرکت 100 درصد خصوصی در سال 1384 تاسیس و در راستای توسعه پایدار صنعت فولاد و تامین مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، احداث یک کارخانه گندله سازی با ظرفیت پنج میلیون تن را در احداث فاز اول این مجتمع با ظرفیت دو و نیم میلیون تن گندله در سال، از ابتدای سال 1392 شروع و طبق برنامه برنامه کاری خود قرار داد که در تابستان 1396 به بهره برداری خواهد رسید.
 تکنولوژی گندله سازی مادکوش روش آلیس چالمرز (Rotary Kiln) می باشد و تجهیزات اساسی کارخانه از برندهای مطرح جهانی تامین گردیده است. همچنین همزمان با اجرای فاز اول، تمامی زیرساختهای مشترک بین دو فاز نیز ساخته می شوند. 
با توجه به طراحی در نظر گرفته شده در خط تولید این کارخانه، امکان ورود کنسانتره های مختلف (هماتیت و مگنتیت) و با دانه بندی های متفاوت میسر می باشد که از ویژگی های این خط است. با راه اندازی فاز اول این مجتمع حدود 400 نفر بصورت مستقیم و حدود 2000 نفر بطور غیر مستقیم مشغول بکار می گردند. هدف این گروه سرمایه گذاری تکمیل زنجیره فولاد از تولید کنسانتره (شرکت ماد شیمی) تا تولید فولاد می باشد که برنامه ریزی های لازم در این خصوص محقق و اقداماتی نیز در حال انجام می باشد.
 همچنین در راستای اهداف کلان تعیین شده، به منظور افزایش سطح علمی پرسنل و توانمندسازی نیروی انسانی در مجموعه شرکتهای گروه و نیز ارایه خدمات آموزشی به سایر واحدهای تولیدی زنجیره فولاد کشور، تشکیل دانشکده علمی کاربردی صنعت فولاد در برنامه های اجرایی سازمان می باشد.
اطلاعات شرکت:
مجتمع گندله سازی مادکوش
نام مدیر عامل:آقای علیرضا صمدی
آدرس دفتر مرکزی:تهران، ضلع شمالی بلوار میرداماد، بین خیابان نفت و پل مدرس، بعد از خیابان نیل، پلاک 247
تلفن دفتر مرکزی:9 – 26421003 – 021
نمابر دفتر مرکزی:26413606 - 021
آدرس کارخانه:بندرعباس، کیلومتر 13 بزرگراه شهید رجایی، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
تلفن کارخانه:7 – 33592251 – 076
محصول:تولید گندله سنگ آهن به میزان 5 میلیون تن در سال (طی دو فاز 2.5 میلیون تنی)