ENGLISH  | شنبه ۳ فروردين ۱۳۹۸
مدیران شرکت
سمت نام و نام خانوادگی تلفن فکس ایمیل
مدیرعامل و عضو هیات مدیره حسن خلج طهرانی 33592213(076) 33592212(076) khalajtehrani@pgsez.org
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی مهرداد کرمی 33592268(076) 33592211(076) Karami@pgsez.org
معاون مالی و اقتصادی عبدالعظیم نجیبی فینی 33592219(076) 33592211(076) -
معاون برنامه ریزی وتوسعه محمد جواد محبی 33379334(076) 33379339(076) Mohebbi@pgsez.org
مدیر حراست جهانگیر تشکری 33592243(076) 33592244(076) j.hesami@pgsez.org
سرپرست مدیریت واحد کار واشتغال جواد اسلامی 33530178(076) 33530177(076) g.eslami@pgsez.org
سرپرست مدیریت دفتر مدیر عامل هانی شکوهی 33592213(076) 33592212(076) Shokoohi@pgsez.org
سرپرست مدیریت روابط عمومی سعید خادمی پور 33592220(076) 33592220(076) KhademiPour@pgsez.org
سرپرست مدیریت بازرسی و حسابرسی داخلی داریوش اسفندیار پور 33592226(076) 33592211(076) d.asfandiyarpour@pgsez.org
سرپرست مدیر یت ایمنی، بهداشت و محیط زیست اردشیر سالاری ساردویی 33592353(076) 33592353(076) a.salari@pgsez.org
سرپرست مدیریت حقوقی وامور قرار دادها جواد خوارزمی 33592225(076) 33592211(076) j.kharazmi@pgsez.org
مدیر بازرگانی و خدمات گمرکی مهدی محمودی 33592210(076) 33592216(076) Mahmoudi@pgsez.org
مدیرانرژی محمد محبی - - -
مدیر اقتصاد و توسعه بازار یوسف علیزاده 33592227(076) 33592211(076) Alizadeh@pgsez.org
مدیر منابع انساني و آموزش حسن سمیعی نژاد 33592265(076) 33592211(076) h.Samieinejad@pgsez.org
مدیر برنامه ریزی وکنترل پروژه مهرداد حیدری پور 33379334(076) 33379339(076) m.haiderypoor@pgsez.org
ذیحساب و مدیر امورمالی ایرج بهرامی 33592228(076) 33592309(076) bahrami@pgsez.org
مدیر فنی ومهندسی بازیار بهمن نژاد 33379334(076) 33379339(076) B.Bahmannejad@pgsez.org
سرپرست مدیریت پشتیبانی و خدمات شهری علیرضا فرشام 33592208(076) 335922111(076) farsham@pgsez.org
مدیر توسعه و راهبری سیستم ها محمد کوهستانی پاریزی 33530194(076) 33592211(076) mkparizi@pgsez.org
سرپرست مدیریت بهره برداری معین الدین رازمند 33530292(076) 33530161(076) m.razmand@pgsez.org
Copyright © 2015-2018 by PGSEZ All Rights Reserved Designed & Powered by Ravian
کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس می باشد.